İncir üretimi ve tüketimi çok eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Atalarımız ve başka bölgelerde tarih boyunca bu ağaç her zaman yetişmiştir. Öyle ki günümüzde de bahçelerde yerini almaktadır. Her bahçede olan bu meyve her zaman sağlıklı bir ürün olarak uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Sizler de yaşamınızı sağlıklı olarak sürdürmek istiyorsanız inci tüketmelisiniz.

Aydın yöresi dünyanın incir ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılamaktadır. Bu bölgede yaşayan insanları önemli bir kısmı incir bahçesine sahiptir. Burada dalından kuru incir yeme şansınız vardır. Burada toplanan incirler güneş ışığı altında bekletilerek kurutulur. Böylece sizler istediğiniz zaman incir yiyebilirsiniz. Kış aylarında da saklanabilen bu kuru incir her zaman ilk günkü tazeliğiyle kalmaktadır.

Dalından Aydın İnciri

Aydın yöresinin dünya incir üretiminde yeri ayrıdır. Akdeniz bölgesinde yetişen incirler dünyada meşhur olsa da bu yöredeki ağaçlar dünya ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan birinci sınıf ürünlerdir. Dalından kuru incir sizler için de her zaman sağlıklı bir meyve olacaktır.

İstediğiniz an şirketimizden sipariş vererek kuru incir alabilirsiniz. Firmamız Türkiye’de her noktaya yılın her zamanı kuru incir gönderimi yapmaktadır. Bu yüzden sizler de istediğiniz an taptaze kuru inciri satın alabilirsiniz. Gönderilen ürünler tamamen doğal ortamlarda kurutulan incirlerdir. Sizler bu sayede her zaman sağlıklı, taze ve dalından koparılarak kurutulmuş incirleri tüketme şansına sahip olabilirsiniz.