Ülkemizde incir atalarımızdan bu yana gelen bir kültürdür. İnciri birçok şekilde tüketen milletimiz günümüzde de bu şekilde tüketime devam etmektedir. Bu meyve lif yapısı bakımından çok zengin olduğu için ülkemizde çokça tercih edilmektedir. Bu özelliği sayesinde birçok hastalığa karşı sağlıklı beslenmenizi sağlamaktadır. Bu ürünü düzenli olarak tüketirseniz her zaman bağışıklık sisteminiz güçlü olacağı için bir hastalığa yakalanmazsınız.

Ülkemizde özellikle Aydın bölgesinde yetişen incirler dünyanın her yerinde meşhurdur. Gönülaçar incir sizlere Aydın yöresinde bulunan en kaliteli incirleri yollamaktadır. Sitemizde kuru inciri farklı türlerde bulabilirsiniz. Tüm incirlerimiz ağaç dalından taze olarak toplanır. Sonrasında ise özel olarak güneş ışığında tamamen doğal yollardan hiçbir katkı maddesi kullanılmadan kurutulur.

Dalından Evinize Kuru İncir

İncir tüketimi dünyada her geçen gün artmaktadır. Atalarımızdan gelen kurutma teknikleri ile kurutulan incirler ülkemizden dünyanın her yerine gönderilmektedir. Türk inciri dünyadaki en kaliteli incirler arasında gösterilmektedir. Sizler de ülkemizde yetişen incirleri sipariş ederek Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde sağlanan gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gönülaçar incir özel olarak kurutulan Aydın incirini sizlerle buluşturmaktadır. Sitemizde yer alan incirlerin tamamı en doğal yollarla kurutulmaktadır. Paketlenen incirlerimiz uzun bir süre boyunca saklanabilmektedir. Bu sayede inciri istediğiniz an tüketebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için hemen sipariş verin ve taze incirinize kavuşun. 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.