Tarihten bugüne incir tüketimi ve üretimi ülkemizde ayrı bir yere sahiptir. Türk evlerinin bahçelerinde mutlaka bir incir ağacı vardır. Kuruyemiş sofralarının vazgeçilmesi olarak da bu meyve kurutularak tüketilir. Buradan ortaya çıkan bir kültür ile birlikte bugün dünyanın birçok yerine kuru incir gönderimi ülkemizden yapılmaktadır. Özellikle Aydın yöresinde bu meyve dünya ihtiyacının onda yedisine yakınını karşılamaktadır.

Firmamız Aydın ve çevresinde yetişen ve dalından taze toplanarak kurutulan incirleri sizlerle buluşturmaktadır. Sitemize giriş yaptığınızda birçok incir türünü bulabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz anda hemen hızlı bir şekilde incirleriniz kargolanır. Hızlı gönderim hizmeti sayesinde ev adresinize kadar kısa süre içinde getirilecektir. Düzenli olarak tüketirseniz birçok sağlık sorununa karşı mücadele edebilirsiniz.

İskelet Sistemini Güçlendirir

İncirin faydalarının çok fazla olduğunu hem tüketenler hem de uzmanlar bilmektedir. Bu yüzden saymakla bitmeyen faydalarından biri de iskelet sistemindedir. Kalsiyum ve magnezyum bakımından çok zengin olan bu meyvenin kemik sağlığı ve iskelet sisteminde önemli bir yeri olduğunu söyleyelim. Yaş ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlar ve zayıflık düzenli tüketimle ortadan kaldırılabilir.

Kuru incir özellikle çocuk gelişiminde çok önemidir. Çocuklar düzenli tükettiğinde güçlü kemiklere ve sağlıklı bir iskelet yapısına kavuşurlar. Vücut gelişiminde uzmanlar sağlıklı olan bu meyveyi önermektedir. Ayrıca bazı kemik sorunları için de tedavi sürecinde bolca tüketilmesi gerekir. Sipariş vererek hemen tüketmeye başlayabilirsiniz.