Gönülaçar Organik Tarım Ürünleri, Dağlarından yağ ovasından bal akan dünyanın en kaliteli incir yetiştiriciliği yapılan Aydın’ın İncirliova ilçesinde doğup ailesiyle beraber çifçilik yapan Hüdai GÖNÜLAÇAR kuruculuğunda  Geçmişimin verdiği tecrübe ve birikim ile 2017 yılında incir tüccarlığına başladı Hijyen , kalite ve istikrar politikalarını gözeterek 4 yıldır faal çalışan firmamız. Kurulduğu günden bu yana kendine benimsemiş olduğu vizyon ve misyonu hiçbir zaman göz ardı etmeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu zamandan itibaren ihracat faaliyetlerine başlayan firmamız Asya, Avrupa, Amerika gibi dünyanın dört bir yanına farklı paketleme metotlarıyla organik ve konveksiyonel incir ihracatı yapmaktadır. Bununla birlikte yurt içi faaliyetlerinide sürdüren firmamız Türkiye’de birçok gıda firmasına da hizmet vermektedir.

Üretim ve paketleme bantlarımızda yıllarını incir toplama ve paketleme sektörüne adamış profesyonelliği ile öne çıkan çalışanlarımız sayesinde bugün geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en önemli ilke edinmekten mutluluk duyarız.